پشتیبانی سریع : ۰۹۱۵۷۰۴۴۴۰۴ – ۰۲۱۷۱۰۵۳۸۳۲ 

دوربین وای فای ارزان قیمت

دوربین وای فای ارزان قیمت چیزی است که اکثر خریداران و مشتری های دوربین وای فای به دنبال آن میگردند . اما آیا درست است که کیفیت و امکانات را فدای قیمت دوربین کنیم؟

این یک اصل است که هرچه قیمت پایین تر باشد کیفیت و امکانات نیز کمتر میشود . به همین دلیل نباید دنبال دوربین وای فای ارزان قیمت گشت . اما این به این معنی نیست که گران ترین دوربین را بخریم . در ادامه بیشتر در این باره بحث میکنیم .

 

دوربین وای فای

دوربین وای فای به زیر مجموعه دوربین های تحت شبکه میباشد که از تکنولوژی وای فای برای انتقال تصاویر استفاده میکند . و دیگر نیازی به کابل کشی و دستگاه های واسط اضافی نخواهد بود .

هر مدل در دسته بندی دوربین وای فای شامل یکسری ویژگی های منحصر به فرد میباشد . که باعث میشود آن دوربین را در کاربردی خاص استفاده کرد . برای مثال دوربین s06  را نمیتوان برای ادارات رسمی ومکان ها بزرگ استفاده کرد . زیرا این دوربین بسیار کوچک میباشد . و باید به عنوان دوربین مخفی وای فای از آن استفاده کرد .

دوربین بیرونی وای فای ثابت
دوربین بیرونی وای فای ثابت

دوربین وای فای ارزان قیمت

هر ارزانی به دلیل نیست ; اینکه یک فروشنده از سود خود بگذرد و به شما تخفیف زیادی دهد دور از ذهن میباشد . مگر اینکه محصول مشکلی داشته باشد و یا داستان دیگری پشت سر باشد .

عموما از این دوربین ها برای کاربرد های امنیتی استفاده میکنیم و اگر دوربین دارای کیفیت مناسب نباشد میتواند بی اثر باشد .

پیشنهاد ما به شما خریداران و مشتریان گرامی این است که به دنبال دوربین وای فای ارزان قیمت با توجه به نیاز های خود باشید . و اگر دیدید فروشنده ای از بقیه فروشنده ها خیلی ارزان میدهد، صد در صد شک کنید .

دوربین های وای فای عموما قیمتی بین 150 تا 300 و خورده ای هزار تومان را دارند .

قبل از خرید انتظارات خود را از یک دوربین یادداشت کنید و سپس در اینترنت و یا فروشگاه ها به دنبال آن بگردید و ارزان ترین مدلی که نیاز های شما را بر آورده میکند را خریداری کنید .

امکانات دوربین پاناروما 3 مگاپیکسل
امکانات دوربین پاناروما 3 مگاپیکسل

امکانات مهم در دوربین وای فای

یکسری امکاناتی در دوربین وای فای باید وجود داشته باشد تا بتوان از آنها در کاربرد های مختلفی استفاده کرد .

نصب کارت حافظه با ظرفیت مناسب .

سنسور تشخیص حرکت و صدا (با فعال کردن این قابلیت بازه زمانی استفاده از دوربین بالا میرود )

دوربین وای فای دارای اپلیکیشن مخصوص و یا اپلیکیشنی با امکانات بالا باشد .

کیفیت با توجه به نیاز .

در بعضی مدل ها آنت وای فای نیز موجود است و دیگر نیازی به مودم واسط نیست .

بلندگوی دوطرفه جهت مکالمه با محیط .

و…

اگر شما هم امکاناتی از دوربین وای فای سراغ دارید در بخش نظرات بیان کنید.


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 49152 bytes) in /home/dgdorbin2/domains/dgdorbin.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279